Prostřednictvím ověřeného a důvěryhodného partnera poskytujeme komplexní služby spojené s prodejem a pronájmem nemovitostí v souladu se zněním Zákona o realitním zprostředkování. Jelikož je prodej nemovitostí velmi složitý a legislativně náročný proces, využití služeb školených profesionálů se vždy vyplatí. Nestranný zkušený zprostředkovatel předem eliminuje možné problémy, které by mohly pro obě strany nastat.

Nevíte se rady? Nechejte to na odbornících My Vám nabízíme komplexní služby v oblasti realitního zprostředkování.

Realitní sdružení K domovu s.r.o.
Varšavská 715/36
Vinohrady, 120 00 Praha 2

Prezentace nemovitosti

Kvalitní a profesionálně zpracovaná inzerce zaujme na první pohled a přivede více potenciálních klientů k osobní návštěvě. Proto nalézáme kupujícího klienta rychleji a efektivněji.

Společně vložená energie do kvalitní atraktivní prezentace vaší nemovitosti se projeví prodejem za nejvyšší možnou reálnou cenu. Přečtěte si prosím, co všechno ideální prezentace nemovitosti obsahuje.

Příprava nemovitosti

V rámci přípravy nemovitosti na prodej se pečlivě věnujeme úpravě interiérů před focením a natáčením, tzv. Homestaging. A důsledně nemovitost prohlédneme, což se pozitivně projeví v přesném a pravdivém popisu v textu inzerce, na kterém si dáváme velice záležet.mětem daně z nabytí nemovitých věcí je také nabytí vlastnického práva k nemovité věci, která je uvedena v odstavci 1, na základě zajišťovacího převodu práva, nebo úplatného postoupení pohledávky zajištěné zajišťovacím převodem práva.

Cílené a efektivní prohlídky

Díky našim zkušenostem, a pokročilým obchodním dovednostem a strategiím, dokážeme vést prohlídky cíleně a efektivně. Pro budoucí snadnější rozhodování předáváme poptávajícím tištěnou formu prezentace vaší nemovitosti.

Zajištění rezervace

Závazná rezervace vyjadřuje vážný zájem o koupi nebo pronájem nemovitosti. Podpisem rezervační smlouvy a složením zálohy jsou majitelé nemovitosti chráněni, a kupující získávají časový prostor pro vyřízení financování nemovitosti.

Právní servis

Ve spolupráci s odborníky v oblasti práva zajišťujeme optimální postup a přípravu potřebných dokumentů. Spolupracujeme s finančními poradci kupujících, abychom společně zajistili hladký průběh celé transakce. Tento proces je završen podpisem smluv v renomované advokátní kanceláři a podáním návrhu na vklad do katastru nemovitostí.

Bezpečné předání nemovitosti

Jedním ze závěrečných kroků naší spolupráce je předání nemovitosti do rukou kupujícího. Zaznamenáme stavy měřidel energií k převodu na nového majitele nebo nájemce u příslušných dodavatelů. Připravíme předávací protokol.